Uwaga!
Przypominamy zawodnikom, że aby otrzymać licencję należy:
- Zarejestrować się w systemie PZA (jeśli jeszcze nie posiadamy konta) (https://nowe.pza.org.pl/insider/checkin).
- Uiścić przelewem opłatę na konto PZA (licencje) o numerze:
06 1140 2004 0000 3802 7739 0763, zgodnie z tabelą opłat wpisując w tytule “licencja zawodnika 2024_imię_nazwisko”.
Powyższe dotyczą WSZYSTKICH zawodników.
informacje: http://pza.org.pl/uncategorized/licencje-zawodnikow-pza-w-2024-roku
Lista zawodników WS
# | Nazwisko | Imię | Klub | Ważność licencji |
---|---|---|---|---|
1 | Adamski | Konrad | do 2024-12-31 | |
2 | Alcer | Bruno | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
3 | Alcer | Elena | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
4 | Andruszkiewicz | Iga | AGAMA | do 2024-12-31 |
5 | Andruszkiewicz | Nela | AGAMA | do 2024-12-31 |
6 | Andruszkiewicz | Olaf | AGAMA | do 2024-12-31 |
7 | Antos | Grzegorz | do 2024-12-31 | |
8 | Augustowska | Patrycja | do 2024-12-31 | |
9 | Babicz | Tymoteusz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
10 | Bałka | Radosław | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
11 | Barabas | Mikołaj | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
12 | Baran | Julian | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
13 | Baranek | Karolina | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
14 | Baranek | Oliwier | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
15 | Bartycha | Radosław | do 2024-12-31 | |
16 | Bednarek | Hanna | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
17 | Belina Brzozowska | Łucja | AGAMA | do 2024-12-31 |
18 | Belina Brzozowski | Konstanty | AGAMA | do 2024-12-31 |
19 | Bernat | Maciej | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
20 | Bernat | Natalia | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
21 | Bęben | Martyna | KS Progress | do 2024-12-31 |
22 | Bęben | Michał | KS Progress | do 2024-12-31 |
23 | Bibro | Natalia | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | do 2024-12-31 |
24 | Bieniok | Ignacy | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
25 | Biernacik | Witold | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
26 | Bieszczad | Łucja | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
27 | Bilejczyk | Franek | do 2024-12-31 | |
28 | Blachnicka | Magdalena | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
29 | Blaszke | Kacper | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
30 | Błażusiak | Natalia | do 2024-12-31 | |
31 | Bochnia | Nina | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
32 | Bodynek | Błażej | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
33 | Bogunia | Weronika | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
34 | Bojarczuk | Wiktor | GTW | do 2024-12-31 |
35 | Bojkowska | Olga | KS Progress | do 2024-12-31 |
36 | Bombiak-Matuszewska | Oliwia | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
37 | Bornus | Zofia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
38 | BRONISZ | ALEKSANDER | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
39 | Brożek | Anna | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
40 | Brudys | Dawid | GTW | do 2024-12-31 |
41 | Brudys | Tymoteusz | GTW | do 2024-12-31 |
42 | Bryginowicz | Daria | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
43 | Buchała | Stanisław | GTW | do 2024-12-31 |
44 | Budzewska | Bianka | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
45 | Budzewska | Zoja | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
46 | Bunsch | Piotr | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
47 | Burczyk | Barbara | Speleoklub Świętokrzyski | do 2024-12-31 |
48 | Burdek | Grzegorz | GTW | do 2024-12-31 |
49 | Butra | Aleksander | do 2024-12-31 | |
50 | Byrka | Filip | do 2024-12-31 | |
51 | Capała | Franciszek | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
52 | Cebo | Agnieszka | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
53 | Cesarz | Amelia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
54 | Chaciński | Jan | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
55 | Cholewa | Maurycy | do 2024-12-31 | |
56 | Chrobot | Sebastian | do 2024-12-31 | |
57 | Chuchmacz | Daria | KS Progress | do 2024-12-31 |
58 | Chuchmacz | Igor | KS Progress | do 2024-12-31 |
59 | Ciborowska | Łucja | do 2024-12-31 | |
60 | Cichoń | Anna | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
61 | Ciechanowska | Milena | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
62 | Ciepielewska | Marysia | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
63 | Ciesielska | Maja | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
64 | Cieśla | Bartosz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
65 | Ciombor | Kinga | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
66 | Ciżkowicz | Adam | do 2024-12-31 | |
67 | Czaja | Gabriel | do 2024-12-31 | |
68 | Czapla | Elżbieta | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
69 | Czapla | Ewa | GTW | do 2024-12-31 |
70 | Czapla | Przemek | GTW | do 2024-12-31 |
71 | Czuba | Dawid | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
72 | Czuba | Lena | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
73 | Czyżycki | Adam | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
74 | Dobiech | Ada | do 2024-12-31 | |
75 | Dobrowolska | Pola | do 2024-12-31 | |
76 | Dobrzańska | Zofia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
77 | Dobrzański | Maciej | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
78 | Dobrzyniecka | Urszula | WSKW | do 2024-12-31 |
79 | Doraczyńska | Lidia | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
80 | Drozdowska | Emilia | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
81 | Duczmal | Adrianna | WSKW | do 2024-12-31 |
82 | Dudek | Tomasz | KW Częstochowa | do 2024-12-31 |
83 | Dudkiewicz | Miłosz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
84 | Dziedzic | Jakub | KS Progress | do 2024-12-31 |
85 | Dziedzic | Michał | KS Progress | do 2024-12-31 |
86 | Dzieński | Marcin | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
87 | Dzwonek | Agata | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
88 | Eytner | Maria | do 2024-12-31 | |
89 | Fedorowski | Gustaw | do 2024-12-31 | |
90 | Fedorowski | Jeremi | do 2024-12-31 | |
91 | FEDYNKIEWICZ | HANNA | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
92 | Fent | Amelia | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
93 | Figura | Igor | KW Bielsko-Biała | do 2024-12-31 |
94 | Filip | Antoni | AGAMA | do 2024-12-31 |
95 | Fronczak | Barbara | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
96 | Fronczak | Krzysztof | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
97 | Gajewska | Elzbieta | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
98 | Garbacka | Alicja | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
99 | Gębała | Zuzanna | do 2024-12-31 | |
100 | Gil | Emilia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
101 | Gil | Paulina | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
102 | Ginszt | Michał | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
103 | Golus | Krystian | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
104 | Gołębiowska | Natalia | do 2024-12-31 | |
105 | Gomółka | Kamil | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
106 | Góral | Mika | do 2024-12-31 | |
107 | Górecki | Adam | GTW | do 2024-12-31 |
108 | Górka | Lena | do 2024-12-31 | |
109 | Grochowalski | Paweł | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
110 | Gruszczyk | Hanna | GTW | do 2024-12-31 |
111 | Gruszka | Marta | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
112 | Gurba | Jan | KW Nowy Sącz | do 2024-12-31 |
113 | Gut | Antoni | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
114 | Haberstock | Julia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
115 | Hada | Stanisław | do 2024-12-31 | |
116 | Hadyś | Jan | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
117 | Haider | Małgorzata | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
118 | Hałas | Maciej | KW Sakwa | do 2024-12-31 |
119 | Hamerska | Anastazja | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
120 | Haponiuk | Ireneusz | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
121 | Heród | Tymon | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
122 | Iwanicka | Hanna | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
123 | Jagiełło | Franciszek | AGAMA | do 2024-12-31 |
124 | Jamrozik | Maksymilian | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
125 | Janecka | Bianka | KW Częstochowa | do 2024-12-31 |
126 | Jankowicz | Filip | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
127 | Jarczyk | Mikołaj | do 2024-12-31 | |
128 | Jarosz | Julia | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
129 | Jarosz | Robert | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
130 | Jasińska | Melania | AGAMA | do 2024-12-31 |
131 | Jeglorz | Natasza | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
132 | Jędrejek | Małgorzata | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
133 | Jędryka | Kacper | WSKW | do 2024-12-31 |
134 | Juścińska | Maja | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
135 | Kaczmarczyk | Szymon | KS Progress | do 2024-12-31 |
136 | Kaczorowska | Urszula | AGAMA | do 2024-12-31 |
137 | Kaczorowski | Mateusz | do 2024-12-31 | |
138 | Kalinowski | Antoni | AGAMA | do 2024-12-31 |
139 | Kałka | Jan | do 2024-12-31 | |
140 | Kanty | Michał | do 2024-12-31 | |
141 | Karaś | Mateusz | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
142 | Karaś | Natalia | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
143 | Karaś | Szymon | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
144 | Karolak | Grzegorz | do 2024-12-31 | |
145 | Kasińska | Lena | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
146 | Kasiński | Gabriel | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
147 | Kawa | Jadwiga | KS Progress | do 2024-12-31 |
148 | Kawa | Marta | KS Progress | do 2024-12-31 |
149 | Kępys | Aleksandra | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
150 | Kiersztyn | Kamila | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
151 | Kilarski | Mateusz | KW Bielsko-Biała | do 2024-12-31 |
152 | Klimek | Paweł | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
153 | Kłyś | Sofia | KS Progress | do 2024-12-31 |
154 | Kocwa | Przemysław | KS Progress | do 2024-12-31 |
155 | Kolber | Antonina | KS Progress | do 2024-12-31 |
156 | Kołodziej | Jakub | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
157 | Kołodziej | Matylda | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | do 2024-12-31 |
158 | Konarkowska | Hanna | WKS Zerwa Opole | do 2024-12-31 |
159 | Konarkowska | Maja | WKS Zerwa Opole | do 2024-12-31 |
160 | Konieczna | Karmen | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
161 | Konopko | Mateusz | KW Sakwa | do 2024-12-31 |
162 | Kopcińska | Aleksandra | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
163 | Kopciński | Bartłomiej | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
164 | Kopeć | Roch | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
165 | Kopel | Amelia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
166 | Kopel | Szymon | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
167 | Korban | Michał | Świętokrzyski Klub Alpinist. | do 2024-12-31 |
168 | Korona | Leon | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
169 | Korona | Maurycy | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
170 | Korzeniowski | Jakub | AKG Łódź | do 2024-12-31 |
171 | Kosmalski | Błażej | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
172 | Kostrzewiński | Dominik | GTW | do 2024-12-31 |
173 | Kot | Adam | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
174 | Kowalczyk | Kacper | GTW | do 2024-12-31 |
175 | Kowalewska | Martyna | GTW | do 2024-12-31 |
176 | Kowalski | Krzysztof | GTW | do 2024-12-31 |
177 | Kozina | Hanna | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
178 | Kozina | Maria | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
179 | Krain | Zuzanna | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
180 | Krakowiak | Anna | do 2024-12-31 | |
181 | Krempa | Leon | GTW | do 2024-12-31 |
182 | Krempa | Nina | GTW | do 2024-12-31 |
183 | Krupa | Filip | do 2024-12-31 | |
184 | Krupa | Mateusz | do 2024-12-31 | |
185 | Krzemiński | Konrad | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
186 | Krzos | Antoni | AGAMA | do 2024-12-31 |
187 | Kucharczyk | Aleksandra | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
188 | Kuchnia | Wiktoria | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
189 | Kudelska | Helena | do 2024-12-31 | |
190 | Kudlik | Matylda | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
191 | Kukiełka | Małgorzata | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
192 | Kurek | Małgorzata | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
193 | Kurpet | Jan | do 2024-12-31 | |
194 | Kurpiel | Lena | KW Gliwice | do 2024-12-31 |
195 | Kurz | Zofia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
196 | Las-Opolski | Ignacy | do 2024-12-31 | |
197 | Laskowski | Antek | do 2024-12-31 | |
198 | Laskowski | Jerzy | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
199 | Lendzioszek | Oskar | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
200 | Lesiewicz | Agata | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
201 | Lesiewicz | Karol | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
202 | Leśniak | Zofia | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
203 | Lewandowski | Olaf | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
204 | Lewiński | Jakub | Szczeciński KW | do 2024-12-31 |
205 | Lis | Jerzy | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
206 | Lisek | Paulina | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
207 | Luby | Franciszek | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
208 | Luby | Liliana | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
209 | Luby | Zuzanna | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
210 | Łyko | Grzegorz | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
211 | Malec | Iga | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
212 | Malinowski | Olaf | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
213 | Marchewka | Mateusz | KW Częstochowa | do 2024-12-31 |
214 | Marciniak | Daria | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
215 | Marcisz | Antoni | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
216 | Marek | Helena | do 2024-12-31 | |
217 | Markowski | Jan | do 2024-12-31 | |
218 | Mendel | Adrian | KS Progress | do 2024-12-31 |
219 | Michalak | Agnieszka | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
220 | Michalska | Hanna | AGAMA | do 2024-12-31 |
221 | Michałkiewicz | Szymon | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
222 | Mielnicka | Rozalia | AGAMA | do 2024-12-31 |
223 | Mientus | Zuzanna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
224 | Mierzwa | Maja | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
225 | Migacz | Emilia | KS Progress | do 2024-12-31 |
226 | Miller | Leon | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
227 | Mirosław | Aleksandra | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
228 | Młyńska | Aleksandra | GTW | do 2024-12-31 |
229 | Mroncz | Weronika | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
230 | Mulcahy | Jan | do 2024-12-31 | |
231 | Muller | Norman | AGAMA | do 2024-12-31 |
232 | Muzaj | Mateusz | do 2024-12-31 | |
233 | Muzaj | Michał | do 2024-12-31 | |
234 | Myśliwiec | Maksymilian | do 2024-12-31 | |
235 | Nadolska | Zofia | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
236 | Nawelska | Ola | do 2024-12-31 | |
237 | Nawój | Daria | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
238 | Nawój | Eryk | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
239 | Niedziałek | Hanna | GTW | do 2024-12-31 |
240 | Niziołek | Nina | do 2024-12-31 | |
241 | Niźnik | Piotr | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
242 | NOGA | KLARA | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | do 2024-12-31 |
243 | Nosko | Aniela | KS Progress | do 2024-12-31 |
244 | Nowak | Emilia | Rzeszowski KW | do 2024-12-31 |
245 | Nowak | Filip | do 2024-12-31 | |
246 | Nowak | Hanna | do 2024-12-31 | |
247 | Nowak | Zofia | do 2024-12-31 | |
248 | Nowotnik | Mikołaj | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
249 | Nycz | Adam | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
250 | Ochoński | Mikołaj | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
251 | Ogiołda | Nadia | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
252 | Oleksy | Maciej | KS MOVE! | do 2024-12-31 |
253 | Oleksy | Maja | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
254 | Olencka | Noemi | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
255 | Oleszczuk | Piotr | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
256 | Opielka | Karol | GTW | do 2024-12-31 |
257 | Osicki | Tobiasz | do 2024-12-31 | |
258 | Osiecka | Zofia | AGAMA | do 2024-12-31 |
259 | Osipiuk | Cezary | AGAMA | do 2024-12-31 |
260 | Ostafiński | Tymon | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
261 | Ostałowska | Alicja | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
262 | Ostałowska | Matylda | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
263 | Pachla | Mariusz | do 2024-12-31 | |
264 | Panenka | Jerzy | WSKW | do 2024-12-31 |
265 | Panenka | Mateusz | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
266 | Passowicz | Tadeusz | AGAMA | do 2024-12-31 |
267 | Passowicz | Wojciech | AGAMA | do 2024-12-31 |
268 | Pasterak | Maja | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
269 | Piaskowy | Oliwia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
270 | Piątosa | Natalia | KS Progress | do 2024-12-31 |
271 | Pierzak | Oliwia | do 2024-12-31 | |
272 | Pietkiewicz | Pola | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
273 | Pietnoczka | Emilia | do 2024-12-31 | |
274 | Pietsz | Nadia | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
275 | Plata | Zuzanna | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
276 | Plitnik | Ewa | Szczeciński KW | do 2024-12-31 |
277 | Płonka | Tymon | KS Progress | do 2024-12-31 |
278 | Podlejska | Anna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
279 | Podlewski | Bartłomiej | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
280 | Podworska | Apolonia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
281 | Pośpiech | Tymon | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
282 | Potempa | Alan | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
283 | Potwora | Martyna | do 2024-12-31 | |
284 | Poziomkowska | Daria | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
285 | Półtorak | Maja | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
286 | Prośnik | Arkadiusz | KS Progress | do 2024-12-31 |
287 | Przybył | Wiktoria | do 2024-12-31 | |
288 | Ptak | Karolina | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
289 | Pyłypko | Alicja | do 2024-12-31 | |
290 | Rejdak | Mateusz | KS Progress | do 2024-12-31 |
291 | Reuter | Maria | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
292 | Rutowicz | Piotr | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
293 | Ruzicki | Patryk | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
294 | Rygiel | Antoni | AGAMA | do 2024-12-31 |
295 | Rytych | Maria | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
296 | Sarnecki | Igor | do 2024-12-31 | |
297 | Serwin | Adrianna | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
298 | Siatka | Lena | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
299 | Siewiera | Zofia | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
300 | Siwa | Lena | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
301 | Smoczyńska | Melania | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
302 | Smoszna | Jakub | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
303 | Sobański | Konstanty | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
304 | Solisz | Andrzej | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
305 | Stanowski | Michał | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
306 | Stawiarska | Majka | GTW | do 2024-12-31 |
307 | Stec | Karol | GTW | do 2024-12-31 |
308 | Stelmach | Liliana | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
309 | Stoch | Kacper | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
310 | Stokowiec | Martyna | Speleoklub Świętokrzyski | do 2024-12-31 |
311 | Sucharzewski | Ignacy | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
312 | Surowy | Michalina | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
313 | SUTKOWSKI | ADAM | MKS Pałac Młodzieży Tarnów | do 2024-12-31 |
314 | Swatek | Maria | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
315 | Swęd | Amelia | do 2024-12-31 | |
316 | Swęd | Jan | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
317 | Sygulska | Zuzanna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
318 | Sykuła | Jakub | do 2024-12-31 | |
319 | Szalecki | Oskar | KU AZS PWSZ Tarnów | do 2024-12-31 |
320 | Szlachta | Emilia | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
321 | Szneske | Helena | Szczeciński KW | do 2024-12-31 |
322 | Szoblik | Jakub Szoblik | KW Bielsko-Biała | do 2024-12-31 |
323 | Szopa | Franciszek | AGAMA | do 2024-12-31 |
324 | Szwed | Marcelina | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
325 | Szwed | Maria | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
326 | Szwed | Matylda | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
327 | Szymańska | Julia | do 2024-12-31 | |
328 | Szymczak | Adam | KS Progress | do 2024-12-31 |
329 | Szymik | Bartosz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
330 | Ślusarczyk | Wiktor | GTW | do 2024-12-31 |
331 | Świątek | Kaja | do 2024-12-31 | |
332 | Świerczek | Antonina | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
333 | Świerczyna | Pola | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
334 | Tarczoń | Antonina | KS Sportiva | do 2024-12-31 |
335 | Tkaczyk | Jan | Pol-Inowex Skarpa Lublin | do 2024-12-31 |
336 | Turski | Jarema | KW Trójmiasto | do 2024-12-31 |
337 | Walczyk | Małgorzata | KS Progress | do 2024-12-31 |
338 | Walczyński | Franciszek | AGAMA | do 2024-12-31 |
339 | Wałaszewski | Bruno | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
340 | Warchulski | Piotr | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
341 | Wilczyński | Bartosz | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
342 | Wilk | Zuzanna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
343 | Włodarczyk | Natalia | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
344 | Wodzyński | Nikodem | AGAMA | do 2024-12-31 |
345 | Wojtanowski | Michał | GTW | do 2024-12-31 |
346 | Wolak | Lena | do 2024-12-31 | |
347 | Wołek | Maria | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
348 | Woźniak | Alicja | KS Progress | do 2024-12-31 |
349 | Wójcik | Barbara | Speleoklub Świętokrzyski | do 2024-12-31 |
350 | Wójcik | Matylda | UKA Warszawa | do 2024-12-31 |
351 | Wójcik | Natalia | GTW | do 2024-12-31 |
352 | Wójtowicz | Aniela | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
353 | Wójtowicz | Emilia | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |
354 | Wrona | Jan | KS Progress | do 2024-12-31 |
355 | Wrona | Julia | KS Progress | do 2024-12-31 |
356 | Wrotek | Hanna | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
357 | Zacharska | Aleksandra | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
358 | Zacharska | Małgorzata | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
359 | Zacharski | Wojciech | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
360 | Zając | Daria | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
361 | Zając | Robert | KS Korona 1919 | do 2024-12-31 |
362 | Zakrzewski | Mikołaj | ŁKW Łódź | do 2024-12-31 |
363 | Zalesiński | Szymon | Wrocławski KW | do 2024-12-31 |
364 | Załuska | Nadzieja | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
365 | Zawiejski | Franciszek | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
366 | Zawiejski | Szymon | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
367 | Ząbek | Natalia | GTW | do 2024-12-31 |
368 | Zenderowski | Kuba | KS Skarpa Bytom | do 2024-12-31 |
369 | Ziaja | Katarzyna | UKS LIDER | do 2024-12-31 |
370 | Ziętek | Jakub | KW Bielsko-Biała | do 2024-12-31 |
371 | Zosgórnik | Łukasz | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
372 | Zuin | Joachim | KWS Klif Tarnowskie Góry | do 2024-12-31 |
373 | Zuśka | Michał | Avatar Kraków | do 2024-12-31 |
374 | Zych | Antoni | Szczeciński KW | do 2024-12-31 |
375 | Żak | Michał | Strefa Wspinania | do 2024-12-31 |
376 | Żyśko | Agata | KW Kotłownia | do 2024-12-31 |