PZAZWIˇZEKTATRYWYPRAWYWSPINACZKA SPORTOWASKIALPINIZMALPINIZM JASKINIOWYWSPINACZKA SKALNASZKOLENIE

WYNIKI MEMORIAŁU PIOTRA MALINOWSKIEGO

JUNIORKI

nazwisko imię data ur. klub czas miejsce ppr

Dobo¶ova Zuzana 15.12.87 JAMES Sućany 0:30:30 1 x

Sperkova Jana 04.09.85 Himalaya Club VT 0:30:36 2 x

Dobo¶ova Martina 04.07.89 JAMES Sućany 0:30:37 3 x

Riemen Karolina 19.08.88 AZS Zakopane 0:31:58 4 40

Wajda Julia 28.09.90 niezrzeszona 0:34:08 5 30

Chru¶ciel Aleksandra 16.07.89 niezrzeszona 0:38:23 6 24

Leitnerova Natalia 15.12.91 ZP Sport Podbrezova 0:40:40 7 x

Habina Anna 03.02.88 niezrzeszona 0:41:05 8 20

Tatarkova Vladimira 23.12.85 Himalaya Club VT 1:00:11 9 x

Pawłowska Paulina 04.01.88 AZS Zakopane 1:00:33 10 16

Węgłowska Olga 88 brak danych 1:00:33 10 16

JUNIORZY

nazwisko imię data ur. klub czas miejsce ppr

Kovaćik Viktor 05.06.86 SK Ziarska dolina 0:23:28 1 x

Jokl Michal 12.01.88 JAMES Sućany 0:24:07 2 x

Korinek Juraj 16.01.86 SK Ziarska dolina 0:24:28 3 x

¦liwiński Andrzej 13.03.85 niezrzeszony 0:26:46 4 40

G±sienica Gładczan Józef 15.12.87 niezrzeszony 0:28:58 5 30

Stopka Szymon 17.01.90 niezrzeszony 0:30:09 6 24

Długopolski Wojciech 10.08.90 niezrzeszony 0:30:34 7 20

Leitner Benjamin 20.09.90 ZP Sport Podbrezova 0:32:50 8 x

Hudziak Daniel 12.08.86 niezrzeszony 0:34:43 9 17

Boczula Michał 05.09.90 niezrzeszony 0:41:30 10 15

Karpiel Bułecka Szczepan 10.12.89 niezrzeszony 0:53:11 11 13

Krzysztof Jan 04.10.89 AZS Zakopane 0:53:11 11 13

Tybor Szymon 10.06.89 niezrzeszony 0:53:11 11 13

Mikiewicz Maciej 27.07.90 niezrzeszony 1:03:34 14 11

SENIORKI

nazwisko imię data ur. klub czas miejsce ppr

Madajova Jana 04.05.67 SK Ziarska dolina 1:37:17 1 x

Derezińska Magdalena 24.08.81 KS Warszawianka 1:39:18 2 40

Paliderova Miroslava 17.05.77 HK Kamenna Chata 1:42:01 3 x

Jurinova Beata 04.09.82 SK Ziarska dolina 1:44:42 4 x

Rz±sa Magdalena 07.01.72 WKN 2:10:43 5 30

Belicova Katarina 25.02.69 ZP Sport Podbrezova 2:15:52 6 x

G±sienica Roj Helena 06.01.75 KW Kraków 2:16:11 7 24

Wajda Marta 15.11.84 niezrzeszona 2:21:07 8 20

Ziaja Magdalena 23.10.81 niezrzeszona 2:23:13 9 17

Żyszkowska Justyna 05.08.80 WKP Warszawa 2:27:53 10 15

Wojciechowska Danuta 21.06.68 niezrzeszona 2:36:39 11 14

Ostrowska Kinga 20.12.77 niezrzeszona 2:37:44 12 13

Fiedor Danuta 15.03.76 Speleoklub Zakopane 2:51:52 13 12

Konior Agnieszka 12.01.83 niezrzeszona 3:12:47 14 11

Stasik Beata 21.12.77 niezrzeszona 3:13:57 15 10

Bulińska Jowita 20.09.71 niezrzeszona 3:14:44 16 9

Berdechowska Ewa 12.05.77 niezrzeszona nk #ARG! x

Dworska Dominika 08.03.80 Aeskulap Jelenia G. nk #ARG! x

Malinowska Gajane 30.09.79 niezrzeszona nk #ARG! x

Strama Agnieszka 13.09.81 brak danych nk #ARG! x

SENIORZY

nazwisko imię data ur. klub czas miejsce ppr

Madaj Milan 08.05.70 SK Ziarska dolina 1:50:27 1 x

Svatojansky Peter 12.01.77 ¦KP ¦rbske Pleso 1:54:51 2 x

Kuczyński Roman 09.04.67 HS BESKYDY 2:02:21 3 x

Trizna Du¶an 01.10.67 HZS 2:04:14 4 x

Matu¶ek Martin 06.02.73 HZS 2:10:04 5 x

Bargiel Grzegorz 19.06.76 TOPR 2:11:49 6 40

Brzosko Jakub 26.09.78 TOPR 2:12:28 7 30

Czech Jacek 17.11.69 KS Kandahar 2:13:30 8 24

Gomola Adam 07.12.72 KS Kandahar 2:18:28 9 20

Korinek Jan 19.10.82 SK Ziarska dolina 2:19:56 10 x

Danćik Milan 13.06.76 SK Ziarska dolina 2:21:35 11 x

Novak Miroslav 14.08.70 HS Slovensky Raj 2:23:42 12 x

Danćik Miroslav 04.06.77 SK Ziarska dolina 2:24:14 13 x

Drzygała Krzysztof 11.05.68 GWK GOPR 2:26:34 14 17

Koczka Peter 12.09.67 HS Slovensky Raj 2:26:35 15 x

Chrobak Andrzej 26.11.73 GP GOPR 2:28:23 16 15

Sitarz Marcin 25.04.75 AZS Zakopane 2:28:28 17 14

Olesiński Maciej 06.06.77 War.Tow.Spor. DESKI 2:30:35 18 13

Trgińa Igor 29.12.68 HZS 2:31:34 19 x

Jurina Branislav 20.11.84 TJ Rohaće 2:33:36 20 x

Urbanek Łukasz 24.12.81 GB GOPR 2:34:18 21 12

Hornowski Jakub 07.01.83 niezrzeszony 2:35:50 22 11

Zwijacz Kozica Bartosz TOPR 2:38:45 23 10

Marasek Andrzej 13.10.81 TOPR 2:40:15 24 9

Malinowski Jędrzej 05.08.80 niezrzeszony 2:40:53 25 8

Lange Adam 13.11.76 niezrzeszony 2:42:01 26 7

Kozina Michał 12.05.76 GB GOPR 2:44:40 27 6

Kaszkin Witold 12.04.73 TKS Tęcza 2:45:24 28 5

Nadybal Paweł 14.08.78 TKS Tęcza 2:46:10 29 4

Sokołowski Andrzej 23.08.81 GK GOPR 2:46:56 30 3

Poburka Jakub 12.08.81 TOPR 2:47:00 31 2

Pawlikowski Przemysław 02.06.83 niezrzeszony 2:47:46 32 1

Halu¶ka Marian 07.06.70 SK Ziarska dolina 2:50:28 33 x


Elantowski Paweł 17.09.73 TOPR 2:54:19 34 0

D±browski Arkady 02.08.70 GWK GOPR 2:56:19 35 0

Brański Jakub 02.10.76 niezrzeszony 3:00:31 36 0

Sitarz Łukasz 20.01.82 niezrzeszony 3:01:57 37 0

Górny Tomasz 01.02.75 GB GOPR 3:03:57 38 0

Kozina Tomasz 09.08.75 GB GOPR 3:03:57 38 0

Smolicki Mieczysław 23.12.73 GB GOPR 3:03:57 38 0

Musiałowski Piotr 10.06.77 niezrzeszony 3:06:27 41 0

Kantor Zbyhnev 08.06.68 HS BESKYDY 3:08:42 42 x

Knap Romuald 31.05.73 brak danych 3:11:26 43 0

Knap Przemysław 27.10.71 niezrzeszony 3:26:18 44 0

GoĽdzik Marek 11.05.77 Wroc.Szkoła Narciarska 3:47:27 45 0

Koryciński Rafał 31.05.71 KW Trójmiasto 3:53:17 46 0

Gracz Bogusław 20.03.68 niezrzeszony 4:05:37 47 0

Susky Lubo¶ 21.02.72 SK Ziarska dolina nk #ARG! x

Szumski Tomasz 13.04.73 KW Jastrzębie Zdrój nk #ARG! x

¦roba Rasislav 02.11.73 HZS nk #ARG! x

Tłustochowicz Wojciech 31.08.77 niezrzeszony nk #ARG! x

WETERANKI

nazwisko imię data ur. klub czas miejsce ppr

Bachleda Żołnierczyk Zofia 11.12.64 KW Zakopane 1:44:20 1 40

Iskrova Maria 29.09.66 SK Velka Fatra 1:48:08 2 x

Wajda Bożena 17.07.55 KW Zakopane 2:09:42 3 30

Chru¶ciel Zofia 09.08.54 Speleoklub Bielsko-Biała 2:27:55 4 24

Cikowska Joanna 05.11.63 niezrzeszona 2:40:38 5 20

Suchocka Krystyna 26.01.57 KW Zakopane 2:52:59 6 17

Pawlikowska Elżbieta 13.08.53 KW Zakopane 3:13:24 7 15

Malinowska Maria 23.12.52 niezrzeszona nk #ARG! x

WETERANI

nazwisko imię data ur. klub czas miejsce ppr

Leitner Miroslav 01.08.66 ZP Sport Podbrezova 1:51:02 1 x

Bićian Pavol 24.11.57 niezrzeszony 2:12:11 2 x

Kapusta Rudolf 22.08.63 Jasenska dolina 2:16:40 3 x

Jarosz Włodzimierz 19.04.57 KS Kandahar 2:22:40 4 40

Nowak Paweł 03.09.66 Rzeszowski KW 2:34:44 5 30

Rajniak Jan 26.01.66 SK Ziarska dolina 2:38:36 6 x

Król Tomasz 17.05.65 KS Kandahar 2:42:19 7 22

Rz±sa Marcin 06.07.65 niezrzeszony 2:42:19 7 22

Trizna Vladimir 19.05.59 SK Ziarska dolina 2:42:22 9 x

Jurina Jan 19.01.54 HZS Zapadne Tatry 2:44:03 10 x

Tybor Jan 13.09.63 TOPR 2:46:58 11 17

Settey Juraj 18.02.55 HZS 2:47:56 12 x

Sadowski Piotr 20.09.63 niezrzeszony 2:48:45 13 15

¦perka Peter 29.10.55 Himalaya Club VT 2:53:02 14 x

Nowotarski Jacek 25.07.63 KW Kraków 2:56:16 15 14

Trnka Juraj 26.09.58 HZS 2:57:37 16 x

Kantyka Jacek 17.06.60 KW Gliwice 3:07:10 17 13

Majling Pavol 14.12.55 SK Velka Fatra 3:26:34 18 x

Wierzbanowski Stanisław 25.03.62 TPN 3:33:34 19 12

Dobo¶ Jan 22.10.61 JAMES Sućany 3:50:23 20 x

Konior Andrzej 05.11.56 niezrzeszony 4:20:00 21 11

Meres Maciej 29.03.64 GB GOPR 4:30:00 22 10

Boczula Sławoj 25.11.63 niezrzeszony nk #ARG! x

Dubiel Krzysztof 10.10.59 niezrzeszony nk #ARG! x

Jurczyk Andrzej 28.09.57 niezrzeszony nk #ARG! x

Kałwak Maciej 09.02.63 niezrzeszony nk #ARG! x

Nogas Krzysztof 23.10.63 niezrzeszony nk #ARG! x

Olejniczak Ireneusz 15.03.63 niezrzeszony nk #ARG! x

Osuchowski Tomasz 29.12.59 Alpinsport nk #ARG! x

Rokita Andrzej 15.10.59 niezrzeszony nk #ARG! x

Sysko Marek 24.11.64 niezrzeszony nk #ARG! x

NESTORZY

nazwisko imię data ur. klub czas miejsce ppr

Kozak Jaroslav 09.02.46 HS Beskydy 1:53:42 1 x

Marasek Adam 30.07.47 TOPR 1:53:42 1 40

Kruczek Stanisław 01.05.48 SKI Kraków 1:54:48 3 30

Bilski Jacek 27.12.48 TOPR 2:00:08 4 24

Lazar Jan 28.10.42 HS Beskydy 2:04:27 5 x

Starzyk Rajmund 18.04.50 TPN 2:10:21 6 20

Głogoczowski Marek 17.06.42 KW Kraków 2:30:44 7 17

Maryniok Milan 12.10.44 HS Beskydy 2:38:54 8 x

Pawlikowski Maciej 19.02.51 TOPR 2:38:54 8 15

Żyżyński Grzegorz 17.09.35 KN PTTK ŁódĽ 3:40:44 10 14

Terlikowski Zbigniew 08.03.51 KW Katowice nk #ARG! x

[12 maja 2003, Jacek Bilski]

DrukujWersja do druku

W skrócie

Nabór dzieci i młodzieży do GM w Narciarstwie Wys.
Miło nam poinformować, że Komisja Narciarstwa Wysokogórskiego Polskiego Zwi±zku Alpinizmu ogłasza nabór na sezon zimowy 2014/2015 do Grupy Młodzieżowej w Skialpinizmie. Grupa rozpocznie pierwsze wycieczki oraz treningi, gdy zostan± otwarte stoki narciarskie w rejonie Zakopanego. Koordynatorem grupy będzie zawodowy ratownik TOPR i Instruktor Narciarstwa Wysokogórskiego PZA Andrzej Marasek. »
Klasy sportowe, Kadra Narodowa, Rankingi…
KNW informuje, że w odpowiednich zakładkach zostały zamieszczone: 1) Ranking Krajowy 2014; 2) Skład KN na sezon 2014/2015; 3) Klasy Sportowe za sezon 2014. Zaktualizowane zostały wykazy: Mistrzów Polski oraz Zdobywców Pucharu Polski. »
Patrol Lodowcowy (Patrouille des Glaciers)
Patrol Lodowcowy (Patrouille des Glaciers) to kultowe zawody, jedyne w swoim rodzaju. Składaj± się z dwóch równoległych wy¶cigów odbywaj±cych się w dwóch różnych dniach. Pierwszy z nich rozpoczyna się noc± z wtorku na ¶rodę, a drugi z pi±tku na sobotę. Zawodnicy rywalizuj± na dwóch trasach: długiej: Zermatt- Verbier (dł. 53km; +3994m.; -4090m.), oraz krótkiej: Arolla- Verbier (dł. 27km; +1881m.; -2341m.). Startuj± o różnych godzinach: od 21-wszej do 3-ciej nad ranem. »
Koniec sezonu skitur. na XVII Mem. P.Malinowskiego
W sobotę 26 kwietnia już po raz siedemnasty, tradycyjnie w rejonie Hali G±sienicowej rozegrano Memoriał Piotra Malinowskiego w ski-alpinizmie. Tegoroczna edycja po¶więcona była pamięci Jana Tybora „Timura” – ratownika TOPR, przewodnika wysokogórskiego IVBV oraz wieloletniego instruktora PZA i ¶wietnego zawodnika. »
XVII Memoriał P.Malinowskiego w Ski-alpinizmie
Jeszcze tylko do jutra, tj. do czwartku 24 kwietnia do północy, można zapisać się na zawody! »
Zawody KW Zakopane, Sobota 5 kwietnia
Szczegółowa trasa zostanie podana na odprawie w dniu zawodów o godzinie 8.10. Po odprawie organizator zapewnia dojazd busami na Palenicę Białczańsk±. Trasa będzie biegła w rejonie Doliny 5 Stawów Polskich, Przełęczy Zawrat i Kasprowego Wierchu. Meta – tam gdzie skończy się ¶nieg… »
Zmiany w klasyfikacji PP 2014
W zwi±zku z odwołaniem zawodów o Puchar Pilska w klasyfikacji końcowej PP PZA liczone będ± 3 najlepsze wyniki danego zawodnika z ł±cznych 4 edycji zawodów pucharowych. »
Puchar Pilska odwołany
Z względu na słabe warunki ¶nieżne XIV Puchar Pilska został odwołany. Mistrzostwa Polski w NW odbęd± się na Memoriale Malinowskiego - 26.04.2014. »
Pierra Menta 2014
Już 20 marca w rejonie Areches – Beaufort we Francji startuj± bez w±tpienia najtrudniejsze zawody skialpinistyczne ¶wiata – słynna Pierra Menta. To już 29 edycja tych niezwykle prestiżowych i elitarnych zawodów. »
Kurs Instruktorów Narciarstwa Wysokogórskiego PZA
W dniach 9-14 marca na Hali G±sienicowej odbył się pierwszy etap kursu na Instruktorów Narciarstwa Wysokogórskiego PZA. Kursanci podczas pięciu dni intensywnych szkoleń unifikowali wiedzę z zakresu technik turystyki górskiej z elementami alpinizmu i autoratownictwa w terenie skalnym, mikstowym, lodowcowym i ¶nieżnym, lawinoznastwa i ratownictwa lawinowego oraz technik narciarstwa wysokogórskiego z doskonaleniem jazdy w terenie. »
Aktualno¶ci w skrócie
  więcej »
© Polski Zwi±zek Alpinizmu :: 00-087 Warszawa ul. Corazziego 5/24, tel./fax 022 875 85 05, tel. 504 002 610
bank: Kredyt Bank S.A. 48 1500 1126 1211 2009 3906 0000
NIP: 527-21-39-619
e-mail: biuro@pza.org.pl, skype: pezeta
email: webmaster@pza.org.pl